ناتاسان

هنرهای دیجیتال

دسته های محبوب: طبیعت / مناظر, حیوانات, غذاها و نوشیدنی ها, دسته بندی نشده, دین
از شهریور 1392

ناتاسان چیست؟

ناتاسان اولین پلتفرم اجتماعی است که برای هنرمندان هنرهای دیجیتال، به ویژه عکاسان ، نقاشان و توسعه دهندگان وب ساخته شده است.

اعضا

12

دانلود

7

عکس

14
ثبت نام رایگان!

تصاویر ما قلب، ذهن و عقاید را به حرکت در می آورد. تجارت، ایده ها و ادراکات را قدرت می بخشد. ما کاملاً آگاه هستیم که هر روز، تجارت ما در بسیاری از سطوح بر افراد و جامعه تأثیر می گذارد. به همین دلیل است که ما به حقوق خلاقانه کمک می کنیم تا مشاغل خلاق، عکاسان جوان و ایده پردازان را قدرتمند کنیم و سخاوتمندانه به شکوفایی جوامع کمک می کنیم. سایت ما آسان برای استفاده، رایگان و پریمیوم است.

ناتاسان با رویکردی کاملاً یکپارچه به روابط عمومی ، شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوا، تولید ویدیو، ارجاع به وب ، قرار گرفتن در معرض رسانه، آگاهی از برند و فروش را ارائه می دهد. ویدئوهای ما ترند می شود، به رونق کسب و کار شما کمک می کند. هنگامی که با ناتاسان کار می کنید، یک تیم تولید ویدیو خلاق دریافت می کنید که محتوا را با تأثیر واقعی تولید می کنند.

همانند هویت شخصیتی شما، که شما را منحصر به فرد می‌کند، هویت بصری برند هم چاشنی‌ای از کسب و کارتان است و شما را از هر شخص و یا شرکتی دیگری که در تجارت همنام شماست، جدا خواهد کرد. طراحی هویت بصری نیز چیزی است که به شرکت شما شکل می‌دهد. اما دقیقا هویت بصری چیست؟ و چگونه می‌توان یک هویت بصری بی نقص ساخت؟ چه چیزهایی باید برای آن طراحی کرد؟ و چگونه باید یک هویت بصری قوی ساخت که کسب و کار شما را به یک سطح بالاتر ببرد؟ در اکثر مواقع برند، برندینگ و برند آیدنتیتی (هویت بصری) را یکی تلقی می‌کنند اما در واقع این تعاریف تفاوت زیادی با هم دارند. با کمک تیم ناتاسان می توانید هویتی به کسب و کار خود ببخشید.

بخش عکاسی ناتاسان به تازگی به این پلتفرم افزوده شده. ما در این بخش می کوشیم که با کمک هنرمندان بزرگ و جوان این هنر، درگاهی را برای نمایش بیشتر آثار در قالب نمایشگاه آنلاین و یا حتی فروش و مزایده آنها ایجاد کنیم. ناتاسان در تلاش است که به بزرگترین و حرفه ای ترین پلتفرم نمایشگاهی نقاشی تبدیل شود.

Omid Chalak

Omid Chalak

هنرمند ویژه این هفته

ناتاسان اولین پلتفرم اجتماعی است که برای هنرمندان هنرهای دیجیتال، به ویژه عکاسان ، نقاشان و توسعه دهندگان وب ساخته شده است.
فالوورها

0

فالوها

0

عکسها

0